Home » Online Kaarten » Klaverjastribune

De Klaverjastribune

Wilt u zien hoe een partij klaverjassen verloopt?

Als u op View klikt in onderstaande lijst kunt u van de desbetreffende partij het verloop meemaken. 

U zit dan virtueel op de plaats van speler "Zuid".

U kunt alleen kijken, leren, verbazen en genieten.

Natuurlijk wel op de view klikken op de genoemde datum en aanvangstijdstip, anders komt u in Klaver.live, het klaverjasprogramma.

U kunt hier dan wel bekijken "Hoe werkt het?"

Het is allemaal gratis.

 

KBN - Voorjaarscompetitie Klaverjassen Individueel Online van 15-3 t/m. 18-4-2021

Week Tafelleider Zuid Noord West Oost Datum Tijd View
11 Suradj Narain Henk Dannenberg Ron Bleeker Jan Pinkster 18-3 19.00 View
11 Jenny van der Roest Minny Duynmayer Stephan van Beek Ans Kokke 15-3 19.15 View
11 Hans Veen Marianne van der Eijden Sylvia van Melle Gerrie Dannenberg 15-3 20.00 View
11 Hans Peltenburg Pieter Hermans Jan Kokke Rivka Lefebvre 16-3 19.00 View
12 Suradj Narain Gerrie Dannenberg Ans Kokke Rivka Lefebvre 24-3 19.00 View
12 Jan Kokke Sylvia van Melle Jenny van der Roest Henk Dannenberg 23-3 18.30 View
12 Hans Veen Minny Duynmayer Pieter Hermans Ron Bleeker 23-3 19.30 View
12 Hans Peltenburg Marianne van der Eijden Stephan van Beek Jan Pinkster 22-3 20.00 View
13 Hans Peltenburg Minny Duynmayer Jenny van der Roest Suradj Narain 30-3 19.30 View
13 Henk Dannenberg Marianne van der Eijden Ans Kokke Pieter Hermans 29-3 19.00 View
13 Jan Kokke Gerrie Dannenberg Stephan van Beek Ciska Bergsma 30-3 18.00 View
13 Sylvia van Melle Rivka Lefebvre Hans Veen Jan Pinkster 31-3 19.30 View
14 Hans Veen Marianne van der Eijden Jan Kokke Suradj Narain 6-4 20.00 View
14 Henk Dannenberg Minny Duynmayer Stephan van Beek Rivka Lefebvre 8-4 19.00 View
14 Sylvia van Melle Hans Peltenburg Ans Kokke Ron Bleeker 7-4 19.30 View
14 Ciska Bergsma Gerrie Dannenberg Pieter Hermans Jan Pinkster 7-4 20.00 View
15 Suradj Narain Sylvia van Melle Stephan van Beek Pieter Hermans 13-4 20.00 View
15 Hans Veen Gerrie Dannenberg Hans Peltenburg Henk Dannenberg 14-4 20.00 View
15 Rivka Lefebvre Marianne van der Eijden Ciska Bergsma Ron Bleeker 15-4 19.00 View
15 Jan Kokke Minny Duynmayer Ans Kokke Jan Pinkster 12-4 20.00 View